• sk
  • cz
  • en
 
 
   
 
 
 

Ubytovanie v záhradnom domčeku v Bratislave Ružinove

Chystáte sa na návštevu do Bratislavy a rozmýšľate, kde sa ubytujete? Nechcete bývať v drahých neosobných hoteloch ani lacných turistických ubytovniach s chrápajúcimi spolubývajúcimi a jednou sprchou na chodbe? Nevyhovuje Vám ani Youth Hostel či študentská ubytovňa? Ubytovanie v našom záhradnom domčeku je riešením. Ubytovanie v Bratislave samozrejme nie je problém zarezervovať v rôznych cenových reláciách, ale naše ubytovanie v Bratislave má čaro vidieka  a výhody hlavného mesta. Centrum Bratislavy sa nachádza zhruba 15 minút a výjazd na diaľnicu je vzdialený  asi 5 minút jazdy autom.

Ubytovanie sa nachádza na Margarétovej ulici v Ružinove. Ubytovanie je vhodné pre 4 osoby. Domček má dve menšie izby (jedna je priechodzia). V jednej izbe je posteľ s matracom s polohovateľným roštom a rozťahovacia sedačka (manželská posteľ), v druhej izbe je posteľ s matracom s polohovateľným roštom.

Súčasťou ubytovania je plne vybavená kuchyňa (plynový šporák, ľadnička, mikrovlnka, rýchlo varná kanvica, kávovar), rádio, televízor a pripojenie na Internet. V domčeku je samostatné WC a sprcha.

Pred vstupom je vydláždená, krytá terasa s posedením a lavičkou. Relaxovať môžete v sieti, je možné naklásť si menší ohník, navariť guláš v kotlíku alebo grilovať na drevenom uhlí. 

V záhrade je veľa atrakcií pre deti (hojdačka, domček na strome, trampolína, tenisová stena..). 

Neďaleko domčeka prechádza cyklistická cesta a môžete si urobiť výlet na hrádzu Dunaja alebo do Rakúska. Bicykle vieme zapožičať.

V záhrade si môžte urobiť rodinnú oslavu, vieme zapožičať stoly a stoličky pre cca 20 ľudí. Cena sa stanovuje dohodou.

Počas letnej sezóny je potrebné urobiť rezerváciu ubytovania v dostatočnom predstihu, pretože hlavne počas kultúrnych udalostí je záhradný domček plne rezervovaný.

Zástavka MHD - trolejbus "Ondrejovova" je 12 min peši, alebo zástavka električky "Astronomická" je 15 min peši. 

Cena ubytovania 20 EUR osoba/noc. V termíne konania MS v hokeji je cena 25 EUR osoba/noc.

 

 
 
 
↑ Hore ↑