• sk
  • cz
  • en
 
 
   
 
 
 

Lacné ubytovanie v Bratislave

Chystáte sa na návštevu do Bratislavy a rozmýšľate, kde sa ubytujete? Nechcete bývať v drahých neosobných hoteloch ani lacných turistických ubytovniach s chrápajúcimi spolubývajúcimi a jednou sprchou na chodbe? Nevyhovuje Vám ani Youth Hostel či študentská ubytovňa?Lacné ubytovanie v našom záhradnom domčeku je riešením. Ubytovanie v Bratislave samozrejme nie je problém zarezervovať v rôznych cenových reláciách, ale naše turistické ubytovanie v Bratislave má čaro vidieka  a výhody hlavného mesta. Centrum Bratislavy sa nachádza zhruba 15 minút a výjazd na diaľnicu je vzdialený  asi 5 minút jazdy autom.

Ubytovanie je vhodné pre maximálne 4 osoby. Domček má dve menšie izby (jedna je priechodzia). V jednej izbe je válenda a rozťahovacia sedačka (manželská posteľ), v druhej izbe je válenda.
Ubytovanie je vhodné pre rodiny. V záhrade je veľa atrakcií pre deti (preliezka, domček na strome, trampolína, tenisová stena..). Relaxovať môžete v sieti, je možné naklásť si menší ohník alebo grilovať na drevenom uhlí.

Súčasťou ubytovania je plne vybavená kuchyňa (plynový šporák, ľadnička, mikrovlnka, konvica), rádio, televízor a pripojenie na Internet. V domčeku je malá kúpeľňa, v ktorej je WC a sprcha.

Neďaleko domčeka prechádza cyklistická cesta a môžete si urobiť výlet na hrádzu Dunaja alebo do Rakúska. Bicykle vieme zapožičať.


Naše lacné turistické ubytovanie spája výhody hotela, privátu a turistickej ubytovne. Počas letnej sezóny je potrebné urobiť rezerváciu ubytovania v dostatočnom predstihu, pretože hlavne počas kultúrnych udalostí sú často ubytovacie kapacity plne rezervované.

Wellness pobyty

Stránku sme prekladali v spolupráci s firmou Translating.sk

 
 
 
↑ Hore ↑